09 червня учні 7 – А, 8 – А та 8 – Б класу відвідали історичні місця Рівненської області, які розміщені в Дубнівському районі.  Тараканівський форт або Нова Дубенська фортеця – одне з найцікавіших місць Рівненської області. Сьогодні від фортеці залишилися лише руїни. Але неймовірна кількість легенд, які досі оточують форт, і містичні залишки колись гарної будови не могли не зацікавити учнів та педагогів.

Цікавою також була екскурсія стародавнім Дубенським замком.

Подорож не залишила нікого байдужим та принесла масу задоволення, позитивних емоцій та цікавих відчуттів.

Організаторами події були класні керівники:      О.Б. Цвенюк, М.П. Ільчук, В.С.Давидюк. (ФОТО)

Категория: Новини | Просмотров: 441 | Добавил: SANYA | Дата: 10.06.2017 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 426 | Добавил: SANYA | Дата: 10.06.2017 | Комментарии (0)