Читання – це віконце, через яке діти бачать, пізнають світ і самих себе.

В. Сухомлинський

Гарної осінньої днини відбувся захід «Посвята у читачі» у  другокласників економіко-гуманітарного ліцею. Його організувала і провела з учнями 8А та 8Б класів бібліотекар закладу Федас Тамара Олександрівна. Вона ж і звернулася до дітей зі вступним словом, у якому розповіла другокласникам про роль книги у житті людини, побажала їм, щоб у них не було жодного дня без прочитаної бодай однієї сторінки з цікавої книги. На святі «оживали» казкові герої, де роль Пєчкіна грав Марковець Юрій, Червоної Шапочки-Романович Поліна, Незнайки - Луцик Микола, Буратіно-Жабчик Олександр, Гості-Яковчук Анастасія, а Принцесами Королівства були Поліщук Діана та Шнайдер Анастасія. А роль чудової ведучої зіграла Михальчук Наталія.

Другокласники виявилися активними розумниками і ще й продемонстрували своє вміння гарно розказувати поезії, за що  казкові герої вручили діткам посвідчення юного читача та пригостили їх солодощами. Після завершення свята всі залишилися у гарному настрої. (ФОТО)

Категория: Новини | Просмотров: 403 | Добавил: SANYA | Дата: 18.10.2017 | Комментарии (0)