"Соняшник завітав до ліцею..."
     У ці березневі дні 48 ліцеїстів вкотре прийняли участь у Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник".
     На початку урочистої частини всі із задоволенням передивилися презентацію, підготовлену координатором гри, вчителем початкових класів, Семенюк А.П., послухали пісню-гімн "Соняшник" і з хорошим та веселим настроєм почали працювати.
Ліцеїсти виконували цікаві, різносторонні та нелегкі завдання, продемонстрували свої знання і вміння з української мови та літератури, знання звичаїв і традицій нашого народу. Цікавинкою для всіх були головоломки, ребуси, які учні із задоволенням виконували.
     А наприкінц сфотографувалися, щоб надовго запам'яталися незабутні хвилини із "Соняшником". (ФОТО)

Категория: Новини | Просмотров: 397 | Добавил: SANYA | Дата: 17.03.2018 | Комментарии (0)

14.03.2018 року у холі ліцею цікаво і змістовно було проведене свято весни, яке присвячене Міжнародному жіночому дню. Учні 10-их класів оригінально оформили зал і щиро привітали квітами та листівками жіночий колектив навчального закладу. В залі панувала тепла атмосфера і тому гості отримали незабутні враження від концерту. (ФОТО)

Категория: Новини | Просмотров: 309 | Добавил: SANYA | Дата: 17.03.2018 | Комментарии (0)