16.04.2018 учні 6-Б класу провели екологічну акцію "Майбутнє довкілля - в твоїх руках", де ліцеїсти ретельно прибирали територію ліцею, насаджували і сіялиоднорічні та багаторічні рослини.

18.04.2018 до Дня довкілля учні 6-Б класу запросили на відкритий урок "Екологічні групи рослин", де розглянули пристосування рослин до життя в різних умовах, ознайомили з основними екологічними групами рослин щодо світла, води і температури, а також навчилися визначати за сукупністю ознак будови,умов оптимальних, для вирощування кімнатних рослин.

18.04.2018 учні 7-Б класу на восьмому уроці здійснили екскурсію до водойм (ставок лісового коледжу), де спостерігали за поведінкою тварин і виконували практичну роботу:Визначення форм поведінки тварин.

20.04.2018 учні 11-Б класу провели цікаво і змістовно  урок-конференцію "Природозаповідання як одна із ефективних форм збереження біорізноманіття", присвячений святкуванню "22 квітня-День Землі". На даному уроці учні використовували притчі, поезію Ліни Костенко, а також краєзнавчий матеріал по природоохоронних об`єктах Рівненської області, Березнівського району. (ФОТО)

Просмотров: 273 | Добавил: SANYA | Дата: 22.04.2018 | Комментарии (0)