15 листопада 2018 року у Березнівському НВК ”ЕГЛ-ЗОШ I-II ступенів” пройшов День учнівського самоврядування. Цього свята завжди з нетерпінням чекають і учні, і викладачі. Цьогоріч День самоврядування не співпав з днем ліцеїста, а як ви знаєте День ліцеїста ми святкуємо 11 листопада. Учні одинадцятого класу протягом дня мали бути в ролі керівників ліцею та викладачів. Вони на собі відчули, яка важлива та тяжка праця вчителя. А наші вчителі виконують таку роботу кожного дня. Це дуже важко! Підготувати матеріал до уроків, знайти щось цікаве для учнів, а потім ще й правильно його подати дітям.
Мені випала нагода стати директором навчального закладу. Навіть звичайна промова перед учнями для мене була хвилююча. Повірте мені, що навіть скласти розклад на один день це не так просто, як здається на перший погляд, а ще потрібно скласти режим дня, розділити уроки між одинадцятикласниками і слідкувати, щоб вони належним чином поставилися до справи. Звичайно, це не робилося за один день, довелося збиратися багато разів і все обговорювати.
Щодо проведення уроків, то вони пройшли цікаво та захоплюючо. Діти були задоволені. Але після закінчення уроків, всі одинадцятикласники в один голос сказали: ”Все-таки, професія вчителя це не моє!”

Голотюк Катерина,учениця 11-А класу (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 329 | Добавил: SANYA | Дата: 20.11.2018 | Комментарии (0)

Учні 10-х класів днями провели зворушливу зустріч з переможцем "Ігор Нескорених" - Андрієм Усачем. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 331 | Добавил: SANYA | Дата: 20.11.2018 | Комментарии (0)