В перший день весни, найменші ліцеїсти відвідали підлітковий клуб,,Колорит,,. Де першачкам відкрилася справжня лісова галявина, яка закликала до праці.
Дітки вирізали листочки, квіти, сердечка,клеїли та розмальовували.І все для того, щоб висловити безмежно-ніжну, дитячу любов своїм дорогим матусям.(Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 296 | Добавил: SANYA | Дата: 02.03.2019 | Комментарии (0)

1 березня у 5-А класі було порведено день настільних ігор. Діти весело провели час, зігравши безліч логічних, економічних, рухливих цікавих ігор, таких як UNO, Мафія, Шахи, Ферма, Лото, Морський бій, Твістер, Менеджера та ін. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 306 | Добавил: SANYA | Дата: 02.03.2019 | Комментарии (0)