Учні 6-Б класу провели свято до Дня сміху. Ведучі Романович Софія та Шнайдер Микола разом з учасниками підняли настрій цікавою святковою програмою. Сюрпризом для батьків були виступи дітей у тріо або ж у парі із своїми рідними братиками та сестричками. Так учасники змогли познайомитись із родинами своїх однокласників та порадувати аудиторію своїми анекдотами та сценками.
     Дівчатка співали частушки, жартували. Значну частину учні разом із класним керівником відвели підготовці танців. Вони танцювали під популярні ритми SKIBIDI, презентували власний танець із помпонами, який допоміг 6-Б отримати І місце у змаганнях із спортивної гімнастики, а насамкінець Соломійка, Євгенія та Надія затанцювали ще один власний. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 294 | Добавил: SANYA | Дата: 08.04.2019 | Комментарии (0)