До поліціі на екскурсію: Березнівські поліцейські розповідають про свою роботу дітям.

Цікаву та захоплюючу екскурсію нам провели Трофимчук Наталія Василівна — старший інспектор з ювенальної превенції Березнівського відділення поліції Сарненського ВП ГУНП в Рівненській області. Серкебаєв Микола Бакиджанович — в.о. начальника сектору превенції.
Екскурсія розпочалася зі знайомства із роботою черговоі частини. Далі дітям розповіли про роботу поліціі. Найбільше враження на дітей справили спецзасоби та зброя, якою користуються поліцейські.Бажаючі мали можливість одягнути на себе бронежелети,шолом та відчути себе у ролі справжнього захисника. На завершення екскурсіі поліцейські показали службовий автомобіль, дали змогу діткам роздивитися та сісти за кермо. Після чого діти зробили селфі та подякували за цікаву екскурсію. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 297 | Добавил: SANYA | Дата: 10.04.2019 | Комментарии (0)