Травень у нашому ліцеї відзначився чарівним дійством "Прощавай, Букварику!".  Учасниками цього незабутнього свята стали учні 1 класу. На свято завітало багато гостей. А маленькі першокласники продемонстрували, чого вони навчилися протягом свого шкільного року.,, Букварик" випробував кожного учня 1-го класу на ,, міцність"у знанні букв. Як дзвіночки лунали вірші та пісні дітей, учні заходилися у запальному таночку. Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. Відтепер першокласники вміють читати і писати, і ніщо не зупинить їх у захоплюючій подорожі Країною Знань! І ми впевнені, що ця подорож буде легка та радісна! Вся ліцейна родина пишається здобутками наших першокласників. Керівництво ліцею і ми вчителі бажаємо їм надалі розвивати свої таланти і здібності. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 298 | Добавил: SANYA | Дата: 03.06.2019 | Комментарии (0)