13 вересня учні 2-го класу разом із вихователем Кондратюк О.В. та 7-Б класу разом із класним керівником Федорчук А.О. відвідали концент з нагоди святкування Дня українського кіно в кінотеатрі "Героїв Небесної Сотні".

Для дітей такий захід став маленьким святом. Ліцеїсти підтримували бурхливими оплесками своїх однокласників Рублюк Юлію та Романович Софію і Кондратюк Олександру, які у свою чергу ритмічними танцями зарядили їх позитивом. Сашко Жабчик піснею довів, що українське, то найкраще!

Після неймовірного концерту на дітей чекав цікавий мультик "Руслан та Людмила". По закінченню дійства школярі пообіцяли організаторам, що будуть постійними відвідувачами кінотеатру. (Foto Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 280 | Добавил: SANYA | Дата: 15.09.2019 | Комментарии (0)

Учні 7-Б класу оформили виставку "Увага! Діти на дорозі!".Діти нагадали про правила для пішоходів, а також створили QR-коди, в яких закодована цікава інформація. Учні нашого закладу за допомогою спеціального сканеру на телефоні можуть зчитати її. Розкодувавши її, можна побачити фото учнів 7-Б класу, які дотримуються правил дорожнього руху.

Категория: Новини | Просмотров: 251 | Добавил: SANYA | Дата: 15.09.2019 | Комментарии (0)