В другім класі знову свято
Чути музику і сміх
На казковім святі нині
Ми вітаємо усіх!

(Facebook) (ФОТО)

Категория: Новини | Просмотров: 225 | Добавил: SANYA | Дата: 04.02.2020 | Комментарии (0)

Учні 5 – А класу під керівництвом та натхненням вчителя математики О.Б. Цвенюк прийняли участь у Всеукраїнській інтернет – олімпіаді з математики освітнього проекту «На урок». Пройшовши попередню реєстрацію вчителем класу та кожним бажаючим учнем зокрема, учні мали змогу спробувати свої сили, розв’язуючи цікаві та різноманітні олімпіадні завдання. Адже саме розв’язування складних завдань допомагає розкрити творчі здібності учнів. Кожен з п’ятикласників побачив свій результат одразу після розв'язання останнього завдання, а вже 2 березня можна буде завантажити нагороди та дізнатись результати в порівнянні з усіма учасниками.

Попередні результати – всі досить непогані. Є учень, який набрав максимальну кількість балів! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 203 | Добавил: SANYA | Дата: 04.02.2020 | Комментарии (0)