19 лютого до ліцею завітав головний спеціаліст Служби у справах дітей Березнівської райдержадміністрації Ясковець Сергій Вікторович з профілактичною бесідою " Булінг в освітньому середовищі". Учні 8-х класів почули не лише цікаву інформацію, а й вичерпні відповіді на різні запитання. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 301 | Добавил: SANYA | Дата: 19.02.2020 | Комментарии (0)

Учні 9-х класів ліцею мали нагоду відвідати вечір-спомин "Згадаємо Майдан", що відбувся 18.02 у Березнівському краєзнавчому музеї. Учасники Революції Гідності Олександр Білера та Вадим Філіпко поділились важкими спогадами про криваві події 18-20 лютого 2014 року. Наприкінці зустрічі діти щиро подякували Героям за їх патріотизм та велику любов до України. (Facebook) (ФОТО)

Категория: Новини | Просмотров: 344 | Добавил: SANYA | Дата: 19.02.2020 | Комментарии (0)