« 1 2 3 4 ... 127 128 »

7 квітня щорічно відзначається Всесвітній день здоров'я. На ГПД відбувся квест "Наше здоров'я в наших руках", у якому поєднались ігрові та навчальні моменти (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 13 | Добавил: SANYA | Дата: 08.04.2024 | Комментарии (0)

Категория: Оголошення | Просмотров: 16 | Добавил: SANYA | Дата: 08.04.2024 | Комментарии (0)

Вітаємо учасників обласного інтернет-фестивалю учнівської творчості «Мій улюблений твір Тараса Шевченка»:
Злату ГУРИН (4 клас)
Камілу МАМЧУР (4 клас )
Єву ЛЮШИН (4 клас)
Софію ГИРЕНКО (4 клас)
Михайла ЧИБЕРЯКА (3 клас)
Вікторію ПИЛИПАКУ (3 клас)
Соломію ПИЛИПАКУ (3клас)
Меланію ПАРТАК (2-Б)
Вікторію ВОЗНЮК (2-Б)
Арсена ГАЙДУКА (2-Б)
Аліну САВЧУК (2-Б)
Софію ПОПАЧ (2-Б)
Дякуємо учням за творчість та активну життєву позицію!
Вдячні вчителям Ользі КОНДРАТЮК та ОКСАНІ ШНАЙДЕР за підтримку підростаючого молодого покоління!

Категория: Новини | Просмотров: 16 | Добавил: SANYA | Дата: 04.04.2024 | Комментарии (0)

Учні 2-А та 2-Б класів провели виховний захід  присвячений  дитячій літературі й читанню. Самі читаємо із задоволенням та іншим радимо! (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 10 | Добавил: SANYA | Дата: 04.04.2024 | Комментарии (0)

Вітаємо наш творчий дует у складі учениць 11-Б та 9-Б класів Надію БУЛКУ і Ангеліну БОЙЧУРУ та їх творчого наставника Іванну Сергіївну ЦИПАН з перемогою у І етапі обласного огляду-конкурсу української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА». Наш дует посів І місце у номінації «Естрадні колективи» серед учнів 11-18 років.
Ми пишаємося вашим талантом! Хай енергія цих миттєвостей успіху зарядить вас позитивом і дасть поштовх до нових звершень!

Категория: Новини | Просмотров: 12 | Добавил: SANYA | Дата: 31.03.2024 | Комментарии (0)

Відомі цьогорічні переможці відбіркового конкурсу програми FLEX Program 2024-2025

Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) – це програма культурного обміну Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, яка адмініструється в Україні організацією Американські Ради з міжнародної освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України. Програма надає стипендії, які дають змогу подорожувати до США, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині.

Учениця 10-А класу Яна ЧИБЕРЯК успішно подолала всі конкурсні випробування та отримала документ, що підтверджує статус ФІНАЛІСТКИ.

Пишаємося тобою і радіємо разом з твоєю родиною!

Щиро вітаємо та бажаємо успішного навчального року у Сполучених Штатах !

Учня 7А класу Даниїла КОВАЛЯ, якого нагороджено ГРАМОТОЮ за І місце у відкритій першості КЗ «КДЮСШ» з греко-римської боротьби серед юнаків.
Хай кожне досягнення наближає тебе до заповітної мрії. Високих тобі результатів і красивих перемог!

Категория: Новини | Просмотров: 11 | Добавил: SANYA | Дата: 31.03.2024 | Комментарии (0)

22 березня. На фото:  участь 9-Б класу у дискусійному заході "Професійні перспективи здобувачів освіти", проведеному Чухрай З. Б. Захід відбувся 22 березня у інтеграційно-ресурсному хабі громадської організації "Березнівська Брама". Класний керівник Чабан О.Ю. та учні 9-Б класу вдячні Чухрай З.Б. за змістовну інформацію та актуальні поради щодо вибору майбутньої професії.

Категория: Новини | Просмотров: 13 | Добавил: SANYA | Дата: 25.03.2024 | Комментарии (0)

Знову успішна участь у територіальному етапі «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу команди нашого закладу, до складу якої увійшли учні 4, 5-А та 6-А класів.
Вітаємо нашу команду, яку відзначено дипломом ІІ ступеня, бажаємо продовжувати наполегливо тренуватися, досягати нових перемог і підтримувати сильний командний дух!
Дякуємо тренеру наставнику команди Наталії РЕНЖИНІЙ за підготовку юних спортсменів!
МИ ПИШАЄМОСЯ ВАМИ

Категория: Новини | Просмотров: 11 | Добавил: SANYA | Дата: 25.03.2024 | Комментарии (0)

Протягом Тижня англійської мови учні 1-А, Б класів  відвідали день народження англійських літер під час заходу «The ABC Party.  Welcome to our Letter Dance Party» (20.03.2024).
Учні 3 класу під час заходу «Healthy Kids – Happy Families» (20.03.2024) інсценізували віртуальний візит  до лікаря.
Під час заходу «Fashion in our life.  Fashion Show» учні 5 – А класу (19.03.2024) продемонстрували креативні проєкти з теми та випробовували знання протягом інтерактивних індивідуальних, парних, командних завдань.
У  6-А класі відбувся захід  «Animals need Protecting» (21.03.2024), який не залишив байдужими  підлітків під час презентованої інформації та захисту проектів: «Animals are not toys!  We should  be kind  to animals! The Earth will lose its  soul without animals». (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 38 | Добавил: SANYA | Дата: 25.03.2024 | Комментарии (0)