« 1 2 ... 29 30 31 32 33 ... 127 128 »

До Дня української писемності та мови у шостих класах було проведено урок літератури рідного краю, на якому учні ознайомилися із життєвим і творчим шляхом Павла Рачка. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 105 | Добавил: SANYA | Дата: 09.11.2022 | Комментарии (0)

9 листопада, у День української писемності та мови,  педагоги та учні долучилися до написання Всеукраїнського  радіодиктанту національної єдності 2022. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 77 | Добавил: SANYA | Дата: 09.11.2022 | Комментарии (0)

Відеоролик створено з метою популяризації української мови та мотивації свідомо обирати спілкування солов‘їною

Просмотров: 99 | Добавил: SANYA | Дата: 09.11.2022 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 87 | Добавил: SANYA | Дата: 09.11.2022 | Комментарии (0)

У 1-А і 1-Б відбувся святковий захід на тему: "Осінь - щедра господиня". Тепла атмосфера свята пробудила в дітей любов до осінньої природи, викликала позитивні емоції та незабутні враження. А осінні композиції та вироби з природніх матеріалів прикрашали класну кімнату. Їх дітям допомогли зробити батьки. Вони вражали всіх присутніх своєю красою та оригінальністю. На святі першокласники декламували вірші, співали пісні, грали на дитячих музичних інструментах, відгадували загадки, танцювали руханку разом з осінніми листочками. По закінченню свята, учні змогли пригоститися смачними яблуками, ароматними грушами, солодким виноградом. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 63 | Добавил: SANYA | Дата: 06.11.2022 | Комментарии (0)

Щиро вітаємо учня 6-А класу Олександра ОВДІЙЧУКА та його педагога-наставника Любов Богданівну ОВДІЙЧУК з перемогою в І відбірковому етапі обласного конкурсу читців-гумористів "Поліські пересмішники". Олександр посів почесне ІІ місце у ІІ віковій категорії! Радіємо разом з вами та бажаємо юному гумористу творчої наснаги і надалі розвивати кращі традиції українського гумору!

Категория: Новини | Просмотров: 130 | Добавил: SANYA | Дата: 04.11.2022 | Комментарии (0)

Із відкритими серцями та гаслом «Слава Україні !» першокласники зустріли воїна-захисника, нашого земляка Ігоря Кондратюка.

Він розповів дітворі про солдатські будні та бойові дні, про своїх побратимів, які пліч-о-пліч боронять Україну. Діти подарували нашому захиснику малюнки, радо поділилися своїми успіхами в навчанні та заповітними мріями. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 172 | Добавил: SANYA | Дата: 01.11.2022 | Комментарии (0)

Знову сумна звістка прийшла на Березнівщину - кривава війна забрала життя у нашого випускника 2013 року Юрія ФУРСЯКА з села Городище.

Наш захисник загинув 26 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини поблизу населеного пункту Новомайорськ Донецької області.

Висловлюємо щирі співчуття рідним з приводу загибелі сина, брата. Ми сумуємо разом з Вами та щиро співчуваємо Вашому горю. Вічна пам‘ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну  і кожного з нас!

Спочивай же з миром, наш ГЕРОЮ! Ми не забудемо і ніколи не пробачимо ворогові Твоєї смерті. М‘яких хмаринок Тобі, Юрію, та шана народна!

Категория: Новини | Просмотров: 192 | Добавил: SANYA | Дата: 01.11.2022 | Комментарии (0)

Сердечно вітаємо дует у складі Надії БУЛКИ учениці 10Б класу та Ангеліни БОЙЧУРИ учениці 8Б класу, який за рішенням журі визнано переможцем І (відбіркового) етапу обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти з піснею «Стоп війна».

Наші учні підготовлені творчим педагогом Іванною ЦИПАН представлятимуть Березнівську міську територіальну громаду у ІІ (обласному) етапі конкурсу.

Щиро радіємо цій перемозі разом з вами та бажаємо творчих успіхів!!!

Категория: Новини | Просмотров: 71 | Добавил: SANYA | Дата: 31.10.2022 | Комментарии (0)

Зараз, як ніколи, важливо гуртуватися та підтримувати один одного. Бо наша єдність, наша увага одне до одного, наша здатність боротися і працювати разом заради спільних інтересів – це гарантія української перемоги та поразки ворогів.

У цей нелегкий для всіх нас час, працівники закладу, учнівська й батьківська громадськість не залишаються осторонь проблем держави та вносять часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету – допомогу нашим військовим. Зібраний гуманітарний вантаж та маскувальні сітки вже в дорозі до наших захисників!

Разом до Перемоги! Слава Україні! (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 78 | Добавил: SANYA | Дата: 24.10.2022 | Комментарии (0)