« 1 2 ... 34 35 36 37 38 ... 127 128 »

У кожного з нас є часточка землі, яка найдорожча у світі, отча земля, рідний край, де ми народилися і виросли. Сьогодні здобувачі освіти 4 класу мали можливість долучитися до відродження історії свого краю і прийняли участь у проєкті "Невідомі Малинські". Відвідавши районну дитячу бібліотеку, учні прослухали цікаву і змістовну розповідь М. Рябчук та її маленьких помічників, подивилися виставу, а потім розфарбували книжечку-розмальовку, яку випустили у світ працівники краєзнавчого музею. В ній представлена історія рідного краю в ілюстраціях. А також діти із задоволенням відвідали краєзнавчий музей і поповнили свої знання про історію Березнівщини. Ми хочемо подякувати працівникам музею за екскурсію і приз, який отримав Артюх Тимофій за правильні відповіді на запитання про Малинських, а також дякуємо працівникам бібліотеки, які завжди раді нас бачити у себе. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 154 | Добавил: SANYA | Дата: 18.02.2022 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 133 | Добавил: SANYA | Дата: 18.02.2022 | Комментарии (0)

Сьогодні Україна відзначає День єднання.
День єднання має зміцнити стійкість українців в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.
За новітньої історії Державний Прапор став символом єдності, свободи, незалежності, нескореності та гідності українського народу.
Тому сьогодні у День єдності ми піднімаємо синьо-жовтий стяг.
#UAразом, об‘єднані Україною (Facebook)

Просмотров: 121 | Добавил: SANYA | Дата: 16.02.2022 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 123 | Добавил: SANYA | Дата: 14.02.2022 | Комментарии (0)

Завершується наш кольоровий тиждень днем ТАЛАНТІВ .

Кожна дитина обдарована по- своєму . Хтось добре малює, хтось досягає успіхів у спорті, хтось може додавати і віднімати усно багатоцифрові числа , а хтось запам'ятовує велику кількість інформації з першого разу.

Маленькі ліцеїсти сьогодні продемонстрували НЕЙМОВІРНІ таланти та ЧУДОВІ здібності !!!!

Коли дивишся на цих дітей , то розумієш , що майбутнє України в надійних руках !!!! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 115 | Добавил: SANYA | Дата: 11.02.2022 | Комментарии (0)

У нас  синій  день кольорового тижня. Синій вважається кольором інтуїції, а також стимулює мислення. Відтінки синього викликають довіру. Це колір безсмертя та довговічності, спокою. Синій колір мотивував дітей початкових класів логічно мислити, бути творчими, креативними не тільки на уроках, але і на ранкових зустрічах та перервах. Вони вчилися довіряти один одному, допомагати у скрутній ситуації, співпереживати і жити в гармонії. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 127 | Добавил: SANYA | Дата: 10.02.2022 | Комментарии (0)

8 лютого 2022 року у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення всім до ввічливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

Ліцеїсти з педагогами також долучились до всесвітньої події. 8 та 9 лютого вчителі Цвенюк О. Б., Лазарець О. Ю., Цимбалюк В. Ф. провели уроки безпечного Інтернету у 9–Б, 5–Б, 5–А, 8-А та інших класах. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 116 | Добавил: SANYA | Дата: 09.02.2022 | Комментарии (0)

Сьогодні в учнів початкових класів  - зелений день кольорового тижня. Адже, зелений приваблює свіжістю і весняною красою. Це колір пробудження природи, колір життя. Середу маленькі ліцеїсти провели цікаво, змістовно та весело. Креативні та пізнавальні уроки надовго запам'ятаються здобувачам освіти: новими знаннями, а також яскравістю зелених відтінків. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 224 | Добавил: SANYA | Дата: 09.02.2022 | Комментарии (0)

Дистанційне навчання — час,коли не всім добре вдається засвоїти новий матеріал, навчатись справді трішки важче. Ми не знаємо, що б робили без наших любих вчителів. Тому разом, з колективом 9-Б класу нам прийшла ідея,як можна підбадьорити їх, та виразити вдячність за ту доброту до нас, яку вони проявляли. На протязі тижня ми показували вчителям, що небайдужість та увага важливі для нас, ми отримали купу позитивних, та милих реакцій. Піднімали їм та собі настрій. Отож, 9-Б клас хоче виразити вдячність, вчителям Березнівського ЕГЛ. За їх працю та допомогу учням на дистанційній формі навчання. Вони щодня присвячували нам свій час, а також завжди були на зв'язку. Ви-найкращі!

З любов'ю,9-Б!

Категория: Новини | Просмотров: 127 | Добавил: SANYA | Дата: 09.02.2022 | Комментарии (0)

А вівторок -день червоний,

Він яскравий і святковий!

Червоний - це колір життя, колір гідності, лідерства. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 117 | Добавил: SANYA | Дата: 08.02.2022 | Комментарии (0)