« 1 2 ... 35 36 37 38 39 ... 127 128 »

Дистанційне навчання — час,коли не всім добре вдається засвоїти новий матеріал, навчатись справді трішки важче. Ми не знаємо, що б робили без наших любих вчителів. Тому разом, з колективом 9-Б класу нам прийшла ідея,як можна підбадьорити їх, та виразити вдячність за ту доброту до нас, яку вони проявляли. На протязі тижня ми показували вчителям, що небайдужість та увага важливі для нас, ми отримали купу позитивних, та милих реакцій. Піднімали їм та собі настрій. Отож, 9-Б клас хоче виразити вдячність, вчителям Березнівського ЕГЛ. За їх працю та допомогу учням на дистанційній формі навчання. Вони щодня присвячували нам свій час, а також завжди були на зв'язку. Ви-найкращі!

З любов'ю,9-Б!

Категория: Новини | Просмотров: 128 | Добавил: SANYA | Дата: 09.02.2022 | Комментарии (0)

А вівторок -день червоний,

Він яскравий і святковий!

Червоний - це колір життя, колір гідності, лідерства. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 117 | Добавил: SANYA | Дата: 08.02.2022 | Комментарии (0)

Не так давно відбулась зустріч з ученицею нашого ліцею Гурин Веною,яка навчається Національній Академії Внутрішніх Справ.

Категория: Новини | Просмотров: 118 | Добавил: SANYA | Дата: 08.02.2022 | Комментарии (0)

Цікаво , весело , захоплююче , пізнавально розпочався КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ у здобувачів освіти початкових класів.

Понеділок виявився дуже сонячним і яскравим , адже жовто - оранжевий колір - це колір сонця, добра, тепла, багатства , радості і щастя  (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 114 | Добавил: SANYA | Дата: 07.02.2022 | Комментарии (0)

Вітаємо ученицю 9 - Б класу Надію Булку та її керівника Іванну Сергіївну Ципан з почесним І місцем в обласному етноконкурсі колядок, щедрівок та різдвяних піснеспівів « Вифлеємська зірка», серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти.

Категория: Новини | Просмотров: 112 | Добавил: SANYA | Дата: 06.02.2022 | Комментарии (0)

Кожного року у першу середу лютого ми відзначаємо Всесвітній день читання вголос .

Сьогоднішній наш день навчання був дуже насичений. Адже кожна вільна хвилинка була використана з користю - ми читали вголос, ділилися враженнями від прочитаного, зацікавлювали друзів своєю улюбленою книгою .

А також започаткували чудову сімейну традицію " КНИЖКОВЕЧІР".♥️♥️♥️ ВІДЕО

... Читати далі »

Категория: Новини | Просмотров: 130 | Добавил: SANYA | Дата: 02.02.2022 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 127 | Добавил: SANYA | Дата: 31.01.2022 | Комментарии (0)

• 22 січня українці відзначають національне свято - День Соборності України.

• День Соборності України був створений, щоб громадяни нашої країни не забували про важливість свободи і незалежності держави, в якій живуть.

• День Соборності ми знаємо як особливий день в історії України. Це тому що він пов'язаний з проголошенням акту Злуки Української Народної республіки (УНР) і Західно-Української Народної республіки (ЗУНР) у 1919 році.

• Отож пам‘ятаймо про історію нашої держави, пишаймося нею. Нехай кожен день дарує українцям надію про світле майбутнє, мир, щастя, процвітання та свободу.

Категория: Новини | Просмотров: 143 | Добавил: SANYA | Дата: 22.01.2022 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 110 | Добавил: SANYA | Дата: 13.01.2022 | Комментарии (0)

11 січня в 7а класі відбулась зустріч з працівниками пожежної служби. Зустріч пройшла цікаво та змістовно. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 122 | Добавил: SANYA | Дата: 13.01.2022 | Комментарии (0)