« 1 2 ... 42 43 44 45 46 ... 125 126 »

Українська вишиванка зберігає історію і традиції нашого народу. Вишиті сорочки здавна допомагали українцям зберегти свою ідентичність. Для популяризації носіння українського етнічного одягу започатковане міжнародне свято. У третій четвер травня щорічно у світі відзначається День української вишиванки.

Березнівський економіко-гуманітарний ліцей вітає з Днем Вишиванки! Бажаємо щастя і міцного здоров'я! Нехай рідна земля вас захищає, охороняє від усіх бід і неприємностей, а головне – надає сил, натхнення на нові досягнення. Бажаємо вам завжди залишатися сильними, міцними і чудовими! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 136 | Добавил: SANYA | Дата: 20.05.2021 | Комментарии (0)

Вишиваночку біленьку
Вишивала моя ненька.
У вінок вплела волошку,
Ще й білесеньку ромашку,
Поруч гілочку калини,
Ще й перо диво-пташини.
Із любов‘ю шила мати
Вишиванку для дитяти.
У косичку вплела стрічку,
Голубеньку, наче річка.
Вишиванка, мов на диво....
Ой, яка ж вона красива!
Ось чому я до матусі
Усім серденьком горнуся.

До дня вишиванки впали слова у рядочки, наче хрестики на блузочку. Соломія вітає усіх з днем вишиванки!

Категория: Новини | Просмотров: 125 | Добавил: SANYA | Дата: 20.05.2021 | Комментарии (0)

Музеї зберігають історію народу, його культуру і пам'ять. У цьому місці можна дізнатися відповіді на багато важливих питань і зрозуміти, чим жили люди в минулих століттях. Вшанувати важливість і значимість музеїв покликане міжнародне свято 18 травня.

Сьогодні, учні 1 класу, з великою цікавістю слухали, запитували, співали колискові та поринули в українську бувальщину! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 121 | Добавил: SANYA | Дата: 18.05.2021 | Комментарии (0)

У Міжнародний день музеїв,яке відзначається 18 травня, другокласники  відвідали Березнівський краєзнавчий музей. Учні із цікавістю слухали про ремесла,заняття,побут,одяг,взуття жителів Березнівщини. Зацікавили дітей і вироби гончара Віктора Андрощука,який є майстром сучасного декоративно-прикладного мистецтва і займається чорнодимною керамікою. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 109 | Добавил: SANYA | Дата: 18.05.2021 | Комментарии (0)

14 травня цього року вперше в історії України відзначали День пам'яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни. У світі таких людей називають Праведниками, а держава Ізраїль та Меморіальний комплекс історії Голокосту Яд Вашем нагороджують їх почесним званням "Праведник народів світу". З цієї нагоди в 11-В класі був проведений тематичний урок "Праведники мого краю", на якому учні не тільки дізнались про героїзм своїх земляків, що ризикуючи власним життям рятували євреїв під час нацистської окупації, а й ділились власними судженнями та враженнями щодо цих трагічних подій.

Категория: Новини | Просмотров: 129 | Добавил: SANYA | Дата: 17.05.2021 | Комментарии (0)

Учні 3-го класу взяли активну участь у конкурсі, який проходив на освітній платформі "На урок". Ось наші результати:

Диплом 1 ступеня: Кондратюк Дарія

Диплом 2 ступеня: Савчук Софія Василівна, Гречка Анастасія, Козак Дарина, Євтушок Назарій, Грицик Олександр, Марчук Єва, Євтушок Артем, Кальчук Анастасія, Рудик Артем.

Диплом 3 ступеня: Городнюк Іванна, Дегтяр Катерина, Наумчук Соломія, Наумчук Станіслав, Натяжко Артем, Ясковець Соломія,

Сертифікат учасника: Давидюк Дарія, Савчук Софія Олександрівна, Штиба Божена. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 129 | Добавил: SANYA | Дата: 15.05.2021 | Комментарии (0)

15 травня - Міжнародний день сім'ї. Учні 5-А класу,  разом з класним керівником Давидюк В. С., підготували привітання.

Просмотров: 124 | Добавил: SANYA | Дата: 15.05.2021 | Комментарии (0)

Відвідування районного центру комплектування . Вогневих та стартова підготовка. Підведення підсумків (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 112 | Добавил: SANYA | Дата: 13.05.2021 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 127 | Добавил: SANYA | Дата: 13.05.2021 | Комментарии (0)