« 1 2 ... 45 46 47 48 49 ... 127 128 »

Категория: Новини | Просмотров: 136 | Добавил: SANYA | Дата: 09.05.2021 | Комментарии (0)

Наше життя починається з матері - найріднішої, найближчої людини. Кожне її слово,мудра порада!

Наші дітки дуже старалися для своїх матусь! Декламували вірші, танцювали, а також заспівали пісню на англійській мові! Не дарма слово МАМА майже однаково звучить на мовах різних народів! (ФОТО) (Facebook)

Просмотров: 114 | Добавил: SANYA | Дата: 09.05.2021 | Комментарии (0)

Напередодні Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у навчальному закладі були проведені Уроки звитяги. Метою цих заходів є вшанування всіх, хто боровся з нацизмом та інших жертв війни, а також тих, хто відстоює незалежність і територіальну цілісність нашої держави воюючи з агресором зараз. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 146 | Добавил: SANYA | Дата: 09.05.2021 | Комментарии (0)