« 1 2 ... 51 52 53 54 55 ... 127 128 »

З 25 по 29 січня у ліцеї пройшов Тиждень початкового навчання.

Маленькі ліцеїсти вчилися гарно дружити,працювати в колективі,відпочивати активно і з користю,створювали проєкти і виготовляли лепбуки. Спільна праця проходила швидко і результативно.

Ось фрагменти ліцейного життя

- Творча майстерня учнів 4 класу:

- Урок літературного читання у 4 класі. Презентація лепбуків "Шевченко - великий співець України.":

- Діти 3 класу не тільки навчаються, але розвивають логічне мислення за допомогою інтелектуальної математичної гри "Танграм":

- Підгодівля птахів узимку - накращий спосіб допомогти пернатим друзям у скрутний період. 3 клас долучився до екологічного десанту "Нагодуй птахів!":

... Читати далі »

Категория: Новини | Просмотров: 173 | Добавил: SANYA | Дата: 02.02.2021 | Комментарии (0)

Прості речі, які рятують життя від короновірусу:

-будь ласка, прикривай рот і ніс при кашлі або чханні згином ліктя або серветкою;

-не торкайся очей, носа і рота, наскільки це можливо;

-тримай руки у чистоті завжди і всюди;

-тримай дистанцію 1.5 м;

-одягай маску.

Категория: Новини | Просмотров: 138 | Добавил: SANYA | Дата: 01.02.2021 | Комментарии (0)

В кінці січня в Україну прийшла справжня сніжна зима, якій дуже зраділи діти. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 193 | Добавил: SANYA | Дата: 01.02.2021 | Комментарии (0)

29 січня учні 9-А класу долучилися до акції "Пам'ятай про Крути", одягнувши вишиванки із значком-логотипом цієї трагічної події, яка відбулася 103 роки тому. Після перегляду тематичного фільму дев'ятикласники вшанували загиблих героїв хвилиною мовчання. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 209 | Добавил: SANYA | Дата: 29.01.2021 | Комментарии (0)

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Подвигу молодих українських героїв, які віддали своє життя заради світлого майбутнього України, був присвячений усний журнал на тему "Герої Крут - взірець для нащадків".

Учні 10-Б класу та класний керівник Прокопчук Ольга Орестівна підготували змістовну розповідь, під час якої учні поглибили свої знання з історії України і перегорнули одну із трагічних сторінок нашого народу.

Категория: Новини | Просмотров: 180 | Добавил: SANYA | Дата: 29.01.2021 | Комментарии (0)

Вибігла на двір

Весела дітвора,

Сипала сніжком

Зимонька-зима
(ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 149 | Добавил: SANYA | Дата: 26.01.2021 | Комментарии (0)

22 січня вся Україна відзначає державне свято День Соборності України. У 8-Б класі відбулась дистанційно година спілкування присвячена проголошенню Акту Злуки та його значення в історії України. Учні впевнені, що наша Україна - єдина, соборна, незалежна держава була, є і буде. "Україна єдина! Україна - це ми!"

Категория: Новини | Просмотров: 132 | Добавил: SANYA | Дата: 22.01.2021 | Комментарии (0)

Сьогодні в Україні відзначають одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити. ".... Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України»( Універсал Директорії УНР).  ЩО ОЗНАЧАЄ УКРАЇНА ДЛЯ ТЕБЕ? Ми, учні 9-б класу, пропонуємо взяти участь і поділитися своїми думками. Контент для участі: - розмістити текстове повідомлення або відеоповідомлення, - обрати світлини улюблених місць в Україні. Н.В.Р.

Категория: Новини | Просмотров: 147 | Добавил: SANYA | Дата: 22.01.2021 | Комментарии (0)

Вітаємо Ципана Дениса (учня 6-Б класу) з успішною участю у IX інтеграційному фестивалі "Сонячні барви". Бажаємо подальших творчих успіхів!
Дякуємо організаторам фестивалю та Березнівському ІРЦ за чудову можливість для всіх дітей продемонструвати свої таланти та здібності.

Категория: Новини | Просмотров: 137 | Добавил: SANYA | Дата: 15.01.2021 | Комментарии (0)