« 1 2 ... 54 55 56 57 58 ... 127 128 »

Описание: E:\1462345210_grskmsbkrrw.jpgУ межах впровадження другого етапу концепції «Нова українська школа» Міністерство освіти і науки України спільно з Британською Радою в Україні продовжили програму «Вчителі англійської мови – агенти змін/Change Agents. Teaching English in Basic School (grades 5 – 9)».
Мета програми – покращення якості викладання англійської мови в Україні та підготовка тренерів, які будуть навчати, проводити тренінги із вдосконалення професійної майстерності та надавати методичну допомогу вчителям англійської мови 5-9 класів закладів освіти своєї області.
До участі запросили 200 вчителів англійської мови з усіх областей України, які постійно підтверджують професійний розвиток шляхом участі у конференціях, круглих столах, онлайн курсах, творчих майстернях тощо; уміють аналізувати та планувати свій професійний розвиток; виявляють бажання та готовність проводити тренінги/семінари, спостерігати за уроками з метою надання методичної допомоги вчителям англійської мови області; прагнуть брати безпосередню участь у впровадженні реформи Нової української школи.
За результатами відбору агентами змін у Рівному та Рівненській області стали 12 вчителів англійської мови закладів середньої освіти області.
Вчитель англійської мови Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Чабан Олена Юхимівна за результатами відбору стала агентом змін і тренером вчителів англійської мови 5-9 класів Нової української школи.
Чабан Олена Юхимівна успішно завершила протягом 12-19 жовтня 2020 року 30-годинний орієнтаційний онлайн курс підготовки вчителів-агентів змін «Навчання англійської мови у новому контексті – базова середня освіта» відповідно до Концепції «Нова українська школа». Курс розроблено та проведено Британською Радою в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Директор Березнівського НВК
Л.М. Цимбалюк.

Категория: Новини | Просмотров: 185 | Добавил: SANYA | Дата: 18.12.2020 | Комментарии (0)

Свято наближається... Другий клас готовий до зустрічі! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 196 | Добавил: SANYA | Дата: 18.12.2020 | Комментарии (0)

Згодом розпочнуться новорічні свята,тому ліцей повністю розпочав підготовку. Учні розмалювали новорічними малюнками вікна. Дівчата та хлопці з 7-Б класу зрадістю прикрасили свій клас до Нового року. Також у холі закладу поставили новорічну красуню-ялинку. Нереальна краса (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 315 | Добавил: SANYA | Дата: 18.12.2020 | Комментарии (0)

Весело, креативно та цікаво! Саме так проходить гурток "Народної творчості" у 1 класі! Дітки кожного разу створюють щось нове та незвичне. Сьогодні першачки створили змія, якого ніхто не боїться!!! (Facebook) (ФОТО)

Категория: Новини | Просмотров: 120 | Добавил: SANYA | Дата: 13.12.2020 | Комментарии (0)

Щорічно в цей день у світі відзначають Міжнародний день прав людини. Ми всі різні, але рівні. Саме тому до цього дня учні 3-го класу підготували виставку малюнків "Дерево прав людини" (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 188 | Добавил: SANYA | Дата: 10.12.2020 | Комментарии (0)

Година спілкування, проведена у 4 класі, допомогла донести до дітей, що необхідно не лише знати свої права, але й сумлінно виконувати обов'язки. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 122 | Добавил: SANYA | Дата: 10.12.2020 | Комментарии (0)

Класним керівником 5-А класу було проведено годину спілкування на тему '' Я і мої права! "

Не тільки дорослі, а також і діти

Всієї планети Земля, всього світу

Мають права на любов, піклування...

Категория: Новини | Просмотров: 149 | Добавил: SANYA | Дата: 09.12.2020 | Комментарии (0)

Правила дорожні знаю,
Їх виконую завжди.
Знаки на ходу читаю,
Щоб не трапилось біди.

Учні 5-А класу, разом з класним керівником Давидюк В. С., підготували тематичну виставку.

Категория: Новини | Просмотров: 125 | Добавил: SANYA | Дата: 09.12.2020 | Комментарии (0)

З нагоди міжнародного Дня прав людини у другому класі відбулася виховна година "Знай свої права, дитино!"  Діти обговорювали права та обов'язки школяра. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 181 | Добавил: SANYA | Дата: 09.12.2020 | Комментарии (0)

7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Започатковане свято з метою, аби об'єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. З цієї нагоди педагоги ліцею долучились до участі у флешмобі "Зроби фото з хусткою". (Facebook)