« 1 2 ... 64 65 66 67 68 ... 127 128 »

Ходить по землі Святий Миколай,

тільки ти засни і його чекай!

Ти лише повір в те, що він прийде,

якщо будеш ти добрим до людей!

З великим натхненням та творчим налаштуванням учні взялися за намалювання малюнків на тему ,,Зима за вікном -тепло у серці". Адже кожен з них чекає дива у Новорічні свята.

А поки очікуємо результату, дякуємо депутату Верховної ради, Литвиненку Сергію Анатолійовичу, за солодкі подарунки. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 241 | Добавил: SANYA | Дата: 22.12.2019 | Комментарии (0)

День святого Миколая виявився для учнів 7-Б класу особливим. Діти були очевидцями відкриття ялинки у м.Рівне, мали змогу покататись на ковзанах у ТРК "Екватор".

Головною подією для них став похід у академічний український музично-драматичний театр. На сцені відбувалась містерія подій з гуцульського життя упродовж року (Святий вечір-Коляда, Великдень, весілля), вистава Національного театру ім.М.Заньковецької м.Львів «Гуцульський рік».

Образи героїв є втіленням природного бажання людини жити в злагоді з собою, Богом та людьми. Миру нам у власних душах та спокою у серці! (Facebook) (ФОТО)

Категория: Новини | Просмотров: 208 | Добавил: SANYA | Дата: 22.12.2019 | Комментарии (0)

20 грудня 2019 року першокласники були в прямому ефірі на місцевому радіо. Всім сподобалося,отримали неймовірні емоції. Підемо ще! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 207 | Добавил: SANYA | Дата: 21.12.2019 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 218 | Добавил: SANYA | Дата: 18.12.2019 | Комментарии (0)

Відвідали мультимедійні аудиторії, новітні науково-практичні і творчі лабораторії факультетів, поспілкувалися із зірковими викладачами та студентами. Поринули в неповторну, творчу атмосферу вишу та дізналися про змістовне навчання і цікаве дозвілля. (Facebook) (ФОТО)

Категория: Новини | Просмотров: 207 | Добавил: SANYA | Дата: 18.12.2019 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 220 | Добавил: SANYA | Дата: 17.12.2019 | Комментарии (0)

Заповнюй заявку, щоб стати учасником березневого табору Модель ООН! Табір відбудеться з 23 по 28 березня у місті Виноградів, Закарпатської області. Якщо ти навчаєшся в 8, 9, 10 або 11 класах - ми чекаємо на тебе
Надсилай свою заявку до 23 грудня
Посилання в біо

Apply to be a camper at Spring Camp Model UN from March 23 - 28 in Vynohradiv, Zakarpattia! If you are in the 8th, 9th, 10th, or 11th form, we'd love to have you as a camper Fill in the application before December 23rd

Категория: Новини | Просмотров: 230 | Добавил: SANYA | Дата: 17.12.2019 | Комментарии (0)

2 грудня в ліцеї відбулася етновечірка «Андріївські вечорниці», підготовлена учнями 10 класів та класними керівниками О.Б.Цвенюк, Н.М.Давидюк, Т.О.Лемех. На святкуванні були присутні батьки десятикласників, вчителі та працівники ліцею. Учасники свята згадали історію вечорниць, відтворили ігри та забави нашого народу. Грали в калиту, ворожили за допомогою балабушок, чобітків. Всі мали змогу переконатись, що Андріївські вечорниці — це веселе та колоритне свято, яке колись давало можливість молодим хлопцям і дівчатам ближче познайомитися, поспілкуватися і розважитися та одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу.

Яскраве дійство відкрило перед учасниками та гостями дотепність, мудрість, гумор та щедрість талановитого українського народу, красу його традицій і обрядів. Закінчили учні 10 класів святкування, як і годиться, дискотекою (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 230 | Добавил: SANYA | Дата: 15.12.2019 | Комментарии (0)

Здавна існувала у нашого народу традиція - вечорниці. Віддаючи шану минулому, беручи усе найкраще у сьогодення, ми на вечорницях відроджуємо усе найдорожче, що є у народу: його мову, пісню, звичаї, історію.

Дійство перенесло присутніх в українську хату, де гостей зустрічали господині.

З вітальним словом до гостей звернувся отець Назарій, який розповів про Андрія Первозванного-апостола Ісуса Христа.

Традиційно на вечорницях молоді дівчата та господині вишивали. І саме з вишивкою та значенням орнаменту на рушниках і сорочках ознайомила Оксана Ціпан, яка провела майстер-клас для дівчаток та матусь.

Ще в одну дуже цікаву та веселу традицію ,,ворожіння"та кусання калити нас повернула Марія Рябчук, яка разом із дівчатками кидали черевичка, гадали на вишневих гілочках та шукали долю під тарілками.Було весело та гамірно! А наші хлопці продемонстрували, які вони славні ,,парубки".

На святі звучали українські пісні, танці, жартівливі вірші!

Щиро вдячні працівникам Березнівської районної бібліотеки за створення неймовірної атмосфери!

Наостанок учні, вчителі та батьки заколядували і побажали всім веселих новорічних свят. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 281 | Добавил: SANYA | Дата: 15.12.2019 | Комментарии (0)

5 грудня у межах нашого закладу проводився день самоврядування, який допоміг багатьом учням усвідомити складність та важливість професії педагога . Ми, учні 11-х класів, дуже вдячні адміністрації ліцею та всім учителям, які дали нам таку надзвичайну можливість відчути на собі всі нюанси під час проведення уроків. Це був дуже корисний життєвий досвід, який змусив нас усвідомити, що вчитель - дуже складна професія, яка виснажує як фізично, так і морально.  З вдячністю, учні 11-х класів. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 201 | Добавил: SANYA | Дата: 15.12.2019 | Комментарии (0)