« 1 2 ... 65 66 67 68 69 ... 127 128 »

Категория: Новини | Просмотров: 206 | Добавил: SANYA | Дата: 15.12.2019 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 221 | Добавил: SANYA | Дата: 15.12.2019 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 211 | Добавил: SANYA | Дата: 15.12.2019 | Комментарии (0)

Учні 10-х класів долучилися до Марафону - правозахисної події з нагоди відзначення Міжнародного дня прав людини. Марафон присвячений молоді, що змінює цей світ на краще і чиї права опинилися під загрозою. Вивчали права людини разом з Іриною Тарасюк, інструктором РОГО "Ради реанімації та ЕМД".

Категория: Новини | Просмотров: 302 | Добавил: SANYA | Дата: 12.12.2019 | Комментарии (0)

Наш ліцей з 17 жовтня 2019 року співпрацює з Волонтером Корпусу Миру США в Україні Мелісою Мортон за проектом “Викладання англійської мови як іноземної”/TEFL/

Цьому передувала ретельна підготовча робота: зустрічі з представниками та методистами Корпусу Миру, заповнення анкети та виконання зобов’язань згідно угоди, тобто підбір житла з усіма зручностями та побутовим приладдям, забезпечення тимчасової реєстрації. Ільчук М.П. взяла участь у Партнерській конференції та в урочистій церемонії складання присяги групою добровольців Корпусу миру США в Україні.

Конференція відбулася 14-16 жовтня 2019 р. у готелі «Пуща Конгрес Отель» в м. Київ, Пуща-Водиця.

Під час конференції – партнер добровольця Корпусу миру США /Ільчук М.П./ - більше дізналася про проекти Корпусу миру та програми Посольства США в Україні,почала планувати спільну з добровольцем роботу, обмінялася професійним досвідом та налагодила контакти з іншими учасниками конференції.

Урочиста Церемонія складання присяги відбулася в Українському Домі 16 жовтня 2019 року за участі керівництва Міністерства освіти та науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Посольства США в Україні, Корпусу миру США в Україні та інших поважних гостей.

Ми ставили за мету проекту (програми) нашого навчального закладу - підвищення рівня комунікативного спілкування учнів, вивчення звичаїв та традицій.

Який внесок у діяльність школи очікується від добровольця? Це перш за все:

· підвищення учнівської комунікативної діяльності; ... Читати далі »

Категория: Новини | Просмотров: 265 | Добавил: SANYA | Дата: 08.12.2019 | Комментарии (0)

Дякуємо Андрію Усачу та Олександру Зайченку за проведені майстер-класи для учнів Березнівського НВК "ЕГЛ-ЗОШ" до Дня Збройних Сил України. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 264 | Добавил: SANYA | Дата: 08.12.2019 | Комментарии (0)

З нагоди Дня української хустки, який відзначаємо 7 грудня, дівчатка 2 класу прєдналися до флешмобу «Зроби фото зі своєю хустиною». Зберігаємо та відроджуємо українські традиції! (Facebook) (ФОТО)

Категория: Новини | Просмотров: 241 | Добавил: SANYA | Дата: 07.12.2019 | Комментарии (0)

Зима дарує безліч свят, та серед них є свято наших мужніх чоловіків - "День зброєних сил Украіни"

Учні 2 класу відвідали підлітковий клуб "Колорит" та підготували для своіх татусів вітальні листівки, які згодом були подаровані найдорожчим! (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 221 | Добавил: SANYA | Дата: 07.12.2019 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 203 | Добавил: SANYA | Дата: 07.12.2019 | Комментарии (0)

Майстер спорту з греко-римської боротьби Лазарець Віктор Іванович показав майстер- клас учням 8-А класу (Facebook) (ФОТО)