« 1 2 ... 75 76 77 78 79 ... 127 128 »

Умирають співці - пісні залишаються. Інколи трапляється, що ім*я автора губиться серед віків, а пісня живе - стає народною. У Всесвітній день поезіі, в районній бібліотеці було проведено вечір пам*яті В.Івасюка. Лікар за професією, за покликанням - пісняр. У досить короткий проміжок часу створив понад сорок пісень. Володя бачив своє покликання в тому, щоб служити украінському народові. Його обрала пісня з дитинства, і те що не встиг сказати Івасюк за тридцять своіх літ, вистачить нам для осмислення на довгі-довгі роки.(Facebook)

Просмотров: 272 | Добавил: SANYA | Дата: 30.03.2019 | Комментарии (0)

Категория: Оголошення | Просмотров: 366 | Добавил: SANYA | Дата: 30.03.2019 | Комментарии (0)

28 березня 2019 року в ДПТНЗ «Березнівське ВПУ» відбувся день відкритих дверей. Учні 9-Б класу під керівництвом Фурсяк М.Є. та Цимбалюк О.Б. ознайомилися з особливостями професій,що здобуваються у цьому навчальному закладі та переглянули святковий концерт. (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 280 | Добавил: SANYA | Дата: 29.03.2019 | Комментарии (0)

View more presentations or Upload your own.
Категория: Новини | Просмотров: 298 | Добавил: SANYA | Дата: 24.03.2019 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 519 | Добавил: SANYA | Дата: 24.03.2019 | Комментарии (0)

#lotsofsocks
21 березня - день людини з синдромом Дауна, день сонячних дітей. І в показ солідарності, люди всього світу проводять флеш-моб з різнокольоровими носочками. Ліцеїсти Березнівського НВК"ЕГЛ-ЗОШ", зокрема учні 5-А та 7-Б класу також долучилися до цієї хорошої акції!!! (Facebook)

Просмотров: 310 | Добавил: SANYA | Дата: 21.03.2019 | Комментарии (0)

,,Діти Сонця,, - так лагідно називають хлопчиків і дівчаток із синдромом Дауна, за словами педагогів, надто чутливих, вразливих та відкритих навколишньому світу.
Синдром Дауна діагностують досить рано, практично з моменту народження, тому з перших днів життя такої дитини необхідно оточити її увагою та піклуванням.На дитину не слід дивитися як на хвору іі потрібно сприймати як особистість,оточуючи любов*ю і теплом... Учні та батьки початковоі школи Березнівського НВК,,ЕГЛ-ЗОШ,, активно долучилися до акціі #lotsofsocks (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 283 | Добавил: SANYA | Дата: 21.03.2019 | Комментарии (0)

До Березнівської районної дитячої бібліотеки завітали наші постійні відвідувачі - учні 1 класу економіко-гуманітарного ліцею з вихователем Кондратюк Ольгою Василівною. Читайликам було підготовлено бібліотечний медіаурок «Розвивальний kids- майданчик», знайомство з сервісом Web 2.0 – LearningАpps та сайтом «Бібліоігротека» створеним Рівненською обласною бібліотекою для дітей.
Відвідування сайту було цікавим та пізнавальним, кожна команда отримала доручення від бібліотекаря і вирушала в онлайн подорож. Користувачі виконували інтерактивні завдання сайту «Бібліоігротека»: «Загадки про тварин», «Домашні тварини», «Дари природи», «Загадки про птахів», «Морські жителі», «Різноманітність тварин» і багато інших.
На завершення заходу всі учасники ознайомились з періодичними виданнями, які отримує читальний зал дитячої бібліотеки й пограли в гру «Що Поштарик нам приніс?». (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 372 | Добавил: SANYA | Дата: 21.03.2019 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 342 | Добавил: SANYA | Дата: 17.03.2019 | Комментарии (0)