« 1 2 ... 76 77 78 79 80 ... 127 128 »

Категория: Новини | Просмотров: 342 | Добавил: SANYA | Дата: 17.03.2019 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 315 | Добавил: SANYA | Дата: 17.03.2019 | Комментарии (0)

Категория: Оголошення | Просмотров: 500 | Добавил: SANYA | Дата: 16.03.2019 | Комментарии (0)

Учні 2 та 3 класів залюбки декламували поезії Великого Кобзаря. Досвід, набутий учнями під час Шевченківських читань, позитивно вплинув на їх техніку читання та сценічне втілення образу

Категория: Новини | Просмотров: 315 | Добавил: SANYA | Дата: 12.03.2019 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 538 | Добавил: SANYA | Дата: 12.03.2019 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 307 | Добавил: SANYA | Дата: 12.03.2019 | Комментарии (0)

Учні 6-Б класу дуже чекали свята 8 березня. Готувалися і хлопчики, і дівчатка. Заздалегідь дівчатка привітали вчителів стінгазетою та розмістили її в холі. А хлопчики прикрасили клас кульками, записали теплі слова на дошці та підготували вітальну програму з віршами, квестами та конкурсами для однокласниць.

Найцікавіша частина чекала нас у піцерії «Пилорама», де для дітей відбувся цікавий захід – майстер-клас з виготовлення піци. Учням показали як працюють піца-майстри, або ж піцайоло (іт. pizzaiolo) – спеціалісти з приготування піци.
Кожна дитина самостійно створила свою власну піцу, яка через декілька хвилин вже приготована лежала на столі і чарувала своїм ароматом та апетитним виглядом. Впорались діти швидко та вміло, а потім так же швидко з’їли смачненьку піцу.

На цьому святкування не завершилося. Хлопчачий колектив 6-Б класу нагородив дівчаток грамотами, які підкреслили їхні чесноти, позитивні риси, таланти та чарівність, а саме грамотами Голос класу, Художник класу, Міс Русалонька, Міс Попелюшка, Міс Грація і т.д.

Особлива подяка батькам 6-Б класу Булці Валентині Анатоліївній, Литвинчук Ірині Адамівній, Романович Аллі Панасівній, які з задоволенням відвідали наш захід. Така форма роботи безумовно допомагає будувати міцний трикутник батьки-діти-вчителі. До нових зустрічей! (Фото) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 329 | Добавил: SANYA | Дата: 10.03.2019 | Комментарии (0)

Учні 1 класу вперше знайомляться з творчістю Т. Г. Шевченка. Книга "Кобзар" заявила світові про існування українського народу, що хоч і поневолений, але гордий, волелюбний, має оригінальну творчість, свої звичаї, традиції і багатовікову історію. І сучасні українці можуть знайти у творах Кобзаря безліч мотивів, тем і проблем, які їм близькі, отримати підказку, як у світі "по правді жити". (Facebook)

Просмотров: 277 | Добавил: SANYA | Дата: 08.03.2019 | Комментарии (0)

В перший день весни, найменші ліцеїсти відвідали підлітковий клуб,,Колорит,,. Де першачкам відкрилася справжня лісова галявина, яка закликала до праці.
Дітки вирізали листочки, квіти, сердечка,клеїли та розмальовували.І все для того, щоб висловити безмежно-ніжну, дитячу любов своїм дорогим матусям.(Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 296 | Добавил: SANYA | Дата: 02.03.2019 | Комментарии (0)

1 березня у 5-А класі було порведено день настільних ігор. Діти весело провели час, зігравши безліч логічних, економічних, рухливих цікавих ігор, таких як UNO, Мафія, Шахи, Ферма, Лото, Морський бій, Твістер, Менеджера та ін. (ФОТО) (Facebook)

Категория: Новини | Просмотров: 306 | Добавил: SANYA | Дата: 02.03.2019 | Комментарии (0)