Четвер, 22.02.2018, 10:47

Головна » 2018 » Січень » 8 » "Bald kommt Weihnachten"
"Bald kommt Weihnachten"

Різдво - світле і багате на звичаї свято, яке щороку з нетерпінням чекають дорослі і діти. Красиво вбрана ялинка, милі подарунки, мелодійні колядки, смачна трапеза, величезний Дідух - все це елементи торжества, без яких воно втрачає свою чарівність.

У кожній країні світу існують свої традиції на Різдво.

Цікаво, а як святкують Різдво в Німеччині?

Учні 5-7 класів підготували святкову програму "Bald kommt Weihnachten".

Як виглядає вінок Адвенту? Для чого дарують дітям календар Адвенту? Як готуються до Різдва в Німеччині? Веселі конкурси, пісні та театральні постановки створили святкову атмосферу. Дякуємо юним акторам!

Категорія: Новини | Переглядів: 18 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0