Четвер, 22.02.2018, 10:51

Головна » 2017 » Грудень » 27 » День Святого Миколая, 1 клас
День Святого Миколая, 1 клас

Цього грудневого свята діти завжди чекають з нетерпінням. Адже слухняні отримують від Святого Миколая подарунки, а от непослухам дістається різочка. Тому вони щиро вірять у диво і вчаться бути хорошими, працьовитими, добрими.

Вже стало доброою традицією у ліцеї щороку відвідувати Божий храм. Тому надвечір першокласники разом з батьками завітали у храм на зустріч зі Святим Миколаєм. Чарівне незвичайне дійство супроводжувалося молитвами, піснями, яскравими виступами маленьких артистів.

Усі діти отримали від Святого Миколая довгоочікувані подарунки. Щасливі посмішки засяяли на обличчях маленьких першокласників! (ФОТО)

на Facebook

Категорія: Новини | Переглядів: 18 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0