Середа, 25.04.2018, 08:31

Головна » 2018 » Січень » 28 » Екскурсія до краєзнавчого музею
Екскурсія до краєзнавчого музею

Новий рік одне з найулюбленіших свят дітей і дорослих, головним атрибутом якого є прикрашена іграшками ялинка.  На представленій виставці «Ялинкових іграшок» експонується більше 600 давніх і сучасних новорічних іграшок  з колекцій сімейних колекцій березнівчан.

Ялинкові прикраси від 40-их років минулого століття до сьогодення, виготовлені із скла з ручним розписом, відображають історію нашої країни.

У радянських ялинкових іграшках домінує ідеологічна атрибутика: ракети, дирижаблі, космонавти, червоні п'ятикутні зірки, жителі союзних республік у національних костюмах. Улюбленими серед дітей були казкові герої, забавні звірята, птахи, золоті рибки. IFacebook) ФОТО

Категорія: Новини | Переглядів: 14 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0