П`ятниця, 22.06.2018, 15:28

Головна » 2018 » Червень » 8 » Екскурсія до міста Луцьк!
Екскурсія до міста Луцьк!

8 червня учні 8 – А класу з класним керівником Оленою Борисівною Цвенюк здійснили екскурсію, яка охоплювала декілька цікавих пунктів. А саме: відбулась подорож до міста Луцька, де ліцеїсти відвідали замок Любарта, який є пам'яткою архітектури та історії національного значення. Один з найбільших, найдавніших і найкраще збережених в Україні замків.
Навідались учні і в аптеку – музей, де ознайомились з багатьма цікавими експонатами аптечної справи минулого.
Дуже здивував будинок з химерами. Будинок – діюча майстерня. До неї можна вільно зайти, пофотографуватись. Загалом там понад 500 скульптур.
Звісно, в старому Луцьку учні відвідали багато історичних об’єктів,пов’язаних і з Лесею Українкою, і з історією релігії, і з мистецтвом. Враження – просто незабутні!
І ще одна родзинка нашої подорожі – тунель кохання…
Цю захоплюючу екскурсію допоміг реалізувати перевізник Євгеній Анатолійович Громов. Також з учнями 8 – А класу супроводжуючою на екскурсії була Ліля Петрівна Іванчук. (ФОТО)

Категорія: Новини | Переглядів: 8 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0