П`ятниця, 22.06.2018, 15:27

Головна » 2018 » Травень » 26 » Екскурсія до пожнежної частини 5-Б класу
Екскурсія до пожнежної частини 5-Б класу

Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Командир відділення Дехтяр Олександр Сергійович пожежної частини розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти.  Під час зустрічі пожежний рятувальник Дехтяр О.С. звернув увагу учнів на  причини  виникнення пожеж та їх запобігання, розповів як правильно діяти у разі пожежі.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє  важливість та героїчність  професії  пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

На фото з 5-Б класом диспетчер пожежної частини  Копець Вікторія Василівна та провідний інспектор Дехтяр Павло Валентинович.  (ФОТО)

Категорія: Новини | Переглядів: 9 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0