Четвер, 16.08.2018, 06:44

Головна » 2018 » Липень » 5 » «Яскраві діти України»
«Яскраві діти України»

Цьогоріч 24 травня у Рівному на конкурсі дитячої творчості «Яскраві діти України» наш район представляла учениця 8 класу Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Наталка Михальчук із піснею В.Івасюка «Пісня буде поміж нас». Конкурс відбувся у Рівненському драмтеатрі. Серед журі були відомі особи: Ірина Луценко, Тарас Петриненко, Юрій Рибчинський, Руслан Квінта і Віра Кекелія. Ліцеїсти теж мали змогу побути на конкурсі та підтримати нашу юну співачку.
Маса позитивних емоцій та вражень всі присутні отримали від заходу. Країна, що співає, обов’язково розквітне! (ФОТО)

Категорія: Новини | Переглядів: 13 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0