На гостини до адміністраціі та районної ради

Квітневого дня, учні 1класу, завітали до Березнівської районної адміністрації та Березнівської районної ради.
     З перших хвилин діток зацікавила велика і ошатна будівля на якій майорів синьо-жовтий прапор. Гостинно зустрічали учнів: Юлія Ясковець, Наталія Бондаренко, Марія Кукта, які організували та провели цікаву програму та пізнавальну екскурсію. Спочатку ліцеїсти відвідали велику сесійну залу, де мали змогу відчути себе депутатами. Школярів зустрів керуючий справами виконавчого апарату районної ради Богдан Дроженець, який уважно вислухав мрії кожної дитини.  А пізніше для учнів були широко відчинені двері кабінетів голови адміністрації та голови районної ради, де школярі задали безліч ,, серйозних" запитань: ,, Хто такі державні службовці?", ,, Чи люблять вони цукерки?", ,, Для чого у великій залі так багато стільців?". На всі дитячі запитання давали ,,серйозні" відповіді Віталій Люшин та Юрій Гуменюк.
Продовженням захоплюючої екскурсії було відвідування малої сесійної зали, де діти мали змогу поспілкуватися, повідгадувати загадки та створити прапор дитячої мрії, яким пізніше прикрасили свою класну кімнату. В кінці,, ділової" зустрічі, діти подякуювали за неймовірні враження та пообіцяли добре вчитися і бути гідними громадянами нашої держави, а Юрій Гуменюк побажав діткам закінчити ліцей із золотою медаллю, як колись він закінчив школу. (Facebook)

Категорія: Новини | Переглядів: 288 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0