Четвер, 22.02.2018, 10:36

Головна » 2018 » Січень » 2 » "Особливий кіндер!"
"Особливий кіндер!"

Новий рік - це час мрій, бажань, сподівань. Приємно, що наші батьки та учні причетні до їх здійснення.
     29.12.17 р., за ініціативою Чухрай Зоряни Борисівни ( мама учениці 7-А) була організована благодійна допомога для ГО " Асоціація батьків дітей з особливими потребами "Особливий кіндер"". Подарунки вручили діти: Чухрай Катерина (7-А) та її гість зі Львова,   долучився також Удодік Євген (7-А).
     Подарований посуд необхідний для проведення занять з соціально-побутового орієнтування. Батьки та волонтери ГО щиро вдячні ліцеїстам та їх батькам за допомогу. (ФОТО)

На Facebook

Категорія: Новини | Переглядів: 33 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0