Четвер, 22.02.2018, 10:52

Головна » 2017 » Листопад » 25 » Поїздка до музею лісу!
Поїздка до музею лісу!

Чудовим закінченням тижня для 7-Б і 8-Б класів стала поїздка в Музей лісу м. Костопіль, яку організували класні керівники Овдійчук Любов Богданівна та Прокопчук Ольга Орестівна. Також кухар Андрій Сидорович Зейдюк приготував дітям смачний шашлик . Учні змогли чудово провести час на території біля музею. А гарячий чай із бутербродами та солодощами в таку погоду був дуже доречний. (ФОТО)

Категорія: Новини | Переглядів: 42 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0