Четвер, 22.02.2018, 10:35

Головна » 2017 » Грудень » 29 » Поїздко до м.Рівне!
Поїздко до м.Рівне!

28.12 учні 5-Б та 6-Б класів відвідали м.Рівне

До програми поїздки входило відвідування парку сімейного відпочинку "Sky up" та торгово-розважального центру "Екватор", McDonalds, Різдвяної ярмарки.

Sky up це 3000 квадратних метрів найрізноманітніших атракціонів: мега круті лабіринти ,гірки, басейн з кульками та  вулканом, зала ігрових автоматів, мотузковий парк, Angry Birds –перестрілка, slackline, поролонова  яма  та найбільша у Рівному батутна арена для веселих стрибків площею 600 квадратних метрів.

Скайапчики радісно зустріли нашу групу своєю розважальною програмою: пісні, флеш-моби, загадки, конкурси, навіть справжній Дід Мороз із подарунками. Діти радісно ділились своїми мріями, розповідали йому вірші та співали пісеньки.

У "Екваторі" діти катались на ковзанах, роликах та дивились фільм у 7 D.

Дякуємо батькам Карповець І.М., Прудніковій Н.В., та Рублюк М.В. за супроводжування дітей разом із класниими керівниками 5-Б (Федорчук А.О.) та 6-Б (Радіо Н.В.) та окремо Рублюк М.В. за фото і відеозйомку.

Втомлені, але щасливі діти повернулися додому та ділилися своїми враженнями. (ФОТО)

Категорія: Новини | Переглядів: 21 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0