Четвер, 24.05.2018, 10:00

Головна » 2018 » Квітень » 13 » Великдень кличе!
Великдень кличе!

Добра, щастя, миру зичить!

У п'ятницю 13.04 відбулось свято "Великдень". Учні 5-Б класу та класний керівник Федорчук А.О. дуже готувались: зробили пасхальні композиції, намалювали писанки, оздобили стенди пасхальними зайчиками та декораціями на Пасхальну тематику. Надія Булка заграла на скрипцi. Діти розказали вірші, легенди про вербу та традиції святкувяння Пасхи, вони співали пісень "Радійте всі", "Писанка", танцювали "Кривий танець" та "Подоляночка". (ФОТО)

Переглядів: 7 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0