П`ятниця, 22.06.2018, 15:28

Головна » 2018 » Травень » 30 » Свято Букварика
Свято Букварика

Відбулося незабутнє свято "Прощавай, Букварику!"

Свято Букваря - одне з найзворушливіших свят нашого ліцею. Це не тільки прощання з першим підручником, який першокласники вже встигли полюбити, а й демонстрація перших досягнень, сміливих кроків та творчих здобутків дітей. Традиційно щороку першокласники відзначають своє перше досягнення в навчанні. Вони опанували найважливішу книгу в своєму житті - Буквар.
Подякували діти не лише Букварикові, а й своїм батькам. Це вони ділили їх перші невдачі, щасливі сльози, перші перемоги, коли вчилися читати і писати літери.
Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. Гарної вам мандрівки стежинами знань, маленькі школярі!

Переглядів: 4 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0