П`ятниця, 22.06.2018, 15:27

Головна » 2018 » Червень » 12 » Туристично-краєзнавчий похід
Туристично-краєзнавчий похід

6 та 7 червня 2018 року учні 10-х класів Березнівського НВК, вихованці гуртка "Школа безпеки" прийняли участь у щорічному двохденному туристично-краєзнавчому поході за маршрутом Березне - Бистричі - Губків - Майдан - Маринин - Березне . Цього року похід був присвячений 110 річниці з дня народження Тараса Бульби-Боровця. Тому, початок походу відбувся з покладання квітів до його пам'ятника у м.Березне, а потім ліцеїсти відвідали рідне село Тараса - Бистричі. Особливі враження залишились від розповіді про трагічні події 1941-44 рр. Важко передати відчуттів, коли ми зупинилися на тому місці, де була катівня, в якій знищували як мирних мешканців так і побратимів Тараса Бульби-Боровця.
Ми побували на місці, де був будинок, в якому народився і виріс майбутній герой України.
Подальші мандри пройшли по історичним місцям Березнівщини: руїни Губківського замку, Соколині гори, ріка Случ та переправа на човні. Ночівля в лісі, для багатьох перший в житті учнів, куліш, зварений гуртом. Пісні і розповіді біля вогнища, ніч в палатках ..., а зранку ранкова зарядка, краєвиди та визначні місця с.Маринин.
Такої кількості вражень вистачить надовго (ФОТО)

Категорія: Новини | Переглядів: 10 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0