Четвер, 24.05.2018, 09:57

Головна » 2018 » Травень » 5 » "Увага, діти, на дорозі!!!"
"Увага, діти, на дорозі!!!"

4 травня в рамках тижня безпеки в ліцеї "Увага, діти, на дорозі!!!" учні 8-Б класу разом з класним керівником Овдійчук Л.Б. відвідали Березнівський ДОСААФ, де викладач Герасименко Анатолій Маркович прочитав змістовну лекцію на тему "Правила велосипедистів і пішоходів". Ліцеїсти дуже захоплено слухали розповідь. Екскурсія всім сподобалася, і з приємними враженнями восьмикласники повернулися на уроки.

Категорія: Новини | Переглядів: 4 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0