Четвер, 22.02.2018, 10:45

Головна » 2017 » Листопад » 17 » Вітаємо!!! Конкурс імені Т.Г.Шевченка
Вітаємо!!! Конкурс імені Т.Г.Шевченка

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка у 2017-2018 навчальному році

10 листопада 2017 року на базі Березнівської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи №2 відбувся ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У конкурсі взяло участь 7 учнів закладу.

Переможці

Чуприна Олександр, учень 5 класу, ІІ місце (вчитель Меленчук Тетяна Миколаївна)

Логощук Христина, учениця 6 класу, ІІ місце (вчитель Овдійчук Любов Богданівна)

Довматюк Анастасія, учениця 10 класу, ІІІ місце (вчитель Тарасюк Людмила Василівна)