Четвер, 22.02.2018, 10:43

Головна » 2017 » Листопад » 22 » Вітаємо!!!
Вітаємо!!!

21 листопада 2017 року учні закладу брали участь у  ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови.

Вітаємо

переможців олімпіади  та їх наставників:

• Радіо Вікторію, ученицю 8 класу - І місце (вчитель Радіо Наталія Василівна)
  • Артюх Тетяну, ученицю 8 класу - І місце (вчитель Радіо Наталія Василівна)
  • Рябчинську Ірину, ученицю 9 класу - ІІ місце (вчитель Радіо Наталія Василівна)
  • Довматюк Анастасію, ученицю 10 класу - ІІІ місце (вчитель Радіо Наталія Василівна)
  • Невірковець Лілію, ученицю 11 класу - І місце (вчитель Ковальчук Ірина Миколаївна)
Категорія: Новини | Переглядів: 78 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0