Четвер, 22.02.2018, 10:39

Головна » 2017 » Листопад » 30 » Вітаємо!!! Олімпіада з географії!
Вітаємо!!! Олімпіада з географії!

28 листопада 2017 року учні закладу брали участь у  ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії.

Вітаємо

переможців олімпіади  та їхнього наставника:

• Данильчук Оксану, ученицю 8 класу - ІІІ місце (вчитель Юсковець Тамара Василівна)
  • Новачка Олега, учня 9 класу - ІІІ місце (вчитель Юсковець Тамара Василівна)
  • Марценковського Іллю, учня 9 класу - І місце (вчитель Юсковець Тамара Василівна)
  • Галагуза Сергія, учня 9 класу - ІІ місце (вчитель Юсковець Тамара Василівна)
  • Юсенко Юлію, ученицю 10 класу - ІІІ місце (вчитель Юсковець Тамара Василівна)
  • Юсенка Адама, учня 11 класу - І місце (вчитель Юсковець Тамара Василівна)
  • Ярмольчука Назарія, учня 11 класу - ІІ місце (вчитель Юсковець Тамара Василівна)
Категорія: Новини | Переглядів: 51 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0