Четвер, 22.02.2018, 10:38

Головна » 2017 » Листопад » 28 » Вітаємо!!! Олімпіада з української мови!
Вітаємо!!! Олімпіада з української мови!

24 листопада 2017 року учні закладу брали участь у  ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

Вітаємо

переможців олімпіади  та їх наставників:

• Бородієнка Олександра, учня 7 класу - ІІІ місце (вчитель Меленчук Тетяна Миколаївна)
  • Рябчинську Ірину, ученицю 9 класу - ІІ місце (вчитель Меленчук Тетяна Миколаївна)
  • Шнайдер Аміну, ученицю 10 класу - ІІІ місце (вчитель Люшина Віра Миколаївна)
  • Хоменюк Яну, ученицю 11 класу - ІІІ місце (вчитель Люшина Віра Миколаївна)
Категорія: Новини | Переглядів: 42 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0