Середа, 25.04.2018, 08:20

Головна » 2018 » Березень » 29 » Вітаємо!!! Турнір юних філософів і релігієзнавців!
Вітаємо!!! Турнір юних філософів і релігієзнавців!

22 березня на базі Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 24 Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних філософів та релігіє знавців.

За перемогу змагалось 7 команд (35 учнів): Рівненського НВК № 12, Березнівського та Сарненського районів, вищого професійного училища № 1 м. Рівне, Костопільської ЗОШ № 3 І – ІІІ ступенів, Костопільської ЗОШк І – ІІІ ступенів № 6 та Костопільського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені Т.Г.Шевченка».

У ході інтелектуальних поєдинків І місце виборола команда Березнівського району.  Вітаємо Наумович Аллу, ученицю 9 класу та   Науменко Людмилу Леонідівну, вчителя зарубіжної літератури з перемогою в обласному етапі Всеукраїнського учнівського турніру юних філософів та релігіє знавців.

Переглядів: 10 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0