Декада початкових класів 2017

(фото)

Декада  учнів початкових класів розпочалася чудовим святом дружби і посмішок - У День Святого Валентина. По всіх класах пройшли тематичні виховні години.

Під час декади учні молодших класів здійснили екологічний десант  « Нагодуй птахів», провели ряд тематичних бесід, відвідали районну дитячу бібліотеку з переглядом лялькової вистави.

18 лютого у нашій ліцейній  родиній був День підтримки. Ми гордилися учнем 4 класу Чуприною Сашком, (вчитель Боровець М.А.)який виборов право представляти нашу область на Всеукраїнському конкурсі ім. П.Яцика.

До Міжнародного дня рідної мови по всіх класах написали диктанти. У кожному класі пройшли відкриті уроки згідно графіка.

Надовго запям’ятається  дітям День ввічливості, який проходив під лозунгом « Будь ласка, спасибі і будьте здорові - слова необхідні й корисні у мові.

Закінчилась декада учнів початкових класів Днем добрих справ. Діти вчилися дружити, допомагати один одному і весело гралися на свіжому повітрі. (ФОТО)

Категорія: Новини | Переглядів: 348 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0