Мій спорт. Мої улюблені види спорту

Протягом вивчення теми «Мій спорт. Мої улюблені види спорту», «Спорт в житті людини» (листопад, 2021) учні 6-А класу Березнівського економіко-гуманітарного ліцею мали змогу проявити себе у різних видах діяльності та формах роботи, показати певний набутий рівень знань, умінь та навичок на заняттях.

Під час групової роботи учні створювали постери з теми «Мій улюблений вид спорту та спортсмен/команда», «Екстремальні види спорту», «Чи потрібно займатися спортом…»

Кожна команда презентувала свою творчість та закликала однокласників до участі у різних спортивних змаганнях.

У цікавій формі учні представили парну роботу – складання діалогів з теми та участь у бліц – інтерв’ю.

Креативно шестикласники підготували індивідуальні проєкти з теми «Популярні види спорту в Україні і Великій Британії». Поповнювали словниковий запас вивчаючи прислів’я та вірші.

Вчилися писати лист / емейл другу про заняття спортом у шкільному спортивному залі, на спортивному майданчику чи про відвідування спортивних секцій у місцевій спорт школі.

Фізкультхвилинки також були тематичні, які, залюбки, проводили учні.

Усім бажаємо бути здоровими і спортивними! (Facebook) (ФОТО)

Категорія: Новини | Переглядів: 191 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0