"Невідомі Малинські"

У кожного з нас є часточка землі, яка найдорожча у світі, отча земля, рідний край, де ми народилися і виросли. Сьогодні здобувачі освіти 4 класу мали можливість долучитися до відродження історії свого краю і прийняли участь у проєкті "Невідомі Малинські". Відвідавши районну дитячу бібліотеку, учні прослухали цікаву і змістовну розповідь М. Рябчук та її маленьких помічників, подивилися виставу, а потім розфарбували книжечку-розмальовку, яку випустили у світ працівники краєзнавчого музею. В ній представлена історія рідного краю в ілюстраціях. А також діти із задоволенням відвідали краєзнавчий музей і поповнили свої знання про історію Березнівщини. Ми хочемо подякувати працівникам музею за екскурсію і приз, який отримав Артюх Тимофій за правильні відповіді на запитання про Малинських, а також дякуємо працівникам бібліотеки, які завжди раді нас бачити у себе. (ФОТО) (Facebook)

Категорія: Новини | Переглядів: 157 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0