Районний семінар директорів.

22 березня 2017 року в закладі відбулося засідання обласної школи управлінської майстерності керівників загальноосвітніх навчальних закладів з теми «Створення позитивного іміджу навчального закладу – визначальна умова розвитку сучасної школи».

Мета: ознайомлення з сучасними підходами щодо проблем формування позитивного іміджу керівника загальноосвітнього навчального закладу; створення цілісності системи формування позитивного професійного іміджу загальноосвітнього навчального закладу; окреслення ознак та визначення кроків створення професійного іміджу керівника загальноосвітнього навчального закладу; удосконалення ефективності процесів створення привабливого професійного іміджу керівника загальноосвітнього навчального закладу.

Керівники загальноосвітніх шкіл області мали змогу ознайомитися з досвідом роботи Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів», який вивчений Березнівським районним методичним кабінетом та Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

У модулі «Розвиток професійної компетентності керівників загальноосвітніх закладів з управління інноваційними проектами» Цимбалюк Леся Миколаївна, директор НВК представила напрацювання педагогічного та учнівського колективів «Навчити жити, не зупиняючись на досягнутому, орієнтуючись на перспективу».

Досвід роботи педагоги навчального закладу показали у проведенні майстер-класів:

• «Удосконалення процесу виховання шляхом вибору ефективних форм виховної роботи», Шнайдер Оксана Леонідівна, заступник директора закладу;

• «Формування в учнів підприємливості, як життєво важливої компетентності, що необхідна для успішної самореалізації в житті, навчанні та праці», Юсковець Тамара Василівна, вчитель географії та економіки ;

• «Створення он-лайн тестування», Пастушок Дмитро Ігорович, вчитель фізики;

• «Здоров΄язбережувальні технології в навчально-виховному просторі освітнього закладу», Радіо Наталія Василівна, вчитель німецької мови.

Категорія: Новини | Переглядів: 484 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0