У «великому ліцеї»

Дуже пишалися учні початкових класів, коли мали прекрасну нагоду навчатися у «великому ліцеї».

По – секрету призналися дівчатка 3-4 класів, якось на перерві, уже у рідних «маленьких стінах» - «…нам було дуже дуже цікаво, незвично, ми з гордістю сиділи за партами, де навчаються наші старші братики і сестрички, друзі…старалися не підвести їх…).

Коли старшокласники були на дистанційній формі навчання, то не мали змоги у цьому році підготувати свято «Хеллоувін».

Натомість, учні 1-4 класів активно працювали на уроці, переглядали фільми, ознайомлювалися з відеоматеріалами про цей захід, співали пісеньки, робили проєкти, виставки малюнків та гарбузів, проводили конкурси, отримували солодкі гостинці.

При вивчені теми «Мій день народження. Вечірка» навчалися виготовляти запрошення на вечірку на англійській мові та презентували свої доробки на шкільній виставці.

Четвертокласники показали свої уміння й навички під час вивчення теми «Місто», «Незнайомець у чужому місті».

Кожен учень намагався описати свою вулицю, будівлі, які знаходяться на ній, за допомогою вивченої лексики, структур, вивчали діалоги та пісні, складали карту міста, називали найголовніші будівлі нашого міста, представляли проєкти. (ФОТО) (Facebook)

Категорія: Новини | Переглядів: 115 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0