Вітаємо!!! Конкурс імені Петра Яцика!

ІІ етап

Міжнародного

конкурсу з української мови

імені Петра Яцика

27 листопада 2017 року на базі Березнівської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи №2 відбувся ІІ етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика з української мови, метою якого є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу. У конкурсі  брали участь  учні закладу 3-11 класів.

переможців олімпіади  та їх наставників:

• Чуприну Олександра, учня 5 класу - ІІ місце (вчитель Меленчук Тетяна Миколаївна)
  • Довматюк Анастасію, ученицю 10 класу - І місце (вчитель Тарасюк Людмила Василівна)
  • Хоменюк Яну, ученицю 11 класу - ІІ місце (вчитель Люшина Віра Миколаївна)
Категорія: Новини | Переглядів: 582 | Додав: SANYA | Рейтинг: 0.0/0