01 жовтня 2015 року

20 років новаторських творчих пошуків та успіхів

відзначив наш колектив

Барвистим, хвилюючим і незабутнім святом було відзначення 20-річчя з дня заснування Березнівського економіко-гуманітарного ліцею. На цю урочистість прийшли  педагоги та учні навчального закладу, ветерани праці колективу, батьки та гості.

У святково прикрашеному холі линули ніжні мелодії, а ведучі Марія Мельник та Євген Бойчук, щирими віршованими рядками сердечно вітали присутніх з ювілеєм, дякували дорослим за створені хороші умови для навчання і дозвілля, педагогам за їх любов до дітей, відданість професії.

З нагоди святкування ювілею відбулася ще одна важлива і знакова подія – було відкрито музей історії навчального закладу. Після перерізання символічної стрічки його освятив благочинний парафій УПЦ Київського патріархату протоієрей Мирослав Синиця. А учні-екскурсоводи провели для гостей змістовну екскурсію.

Категория: Новини | Просмотров: 445 | Добавил: SANYA | Дата: 05.11.2015 | Комментарии (0)